ابراز رضایت حقی فام از شرکت‌های توزیع در دولت الکترونیک

[ad_1]

به گزارش برق نیوز، محمود حقی فام  گفت: فراسامانه فخیم در بخش خدمات مشترکان و سیستم رصد در بخش بهره برداری، به عنوان دو سامانه جدید در شرکت توانیر مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

وی در خصوص فراماسامانه فخیم گفت: با استفاده از این سامانه امکان نظارت کلی بر زمان واگذاری انشعاب، نه تنها در سطح شرکت‌های توزیع بلکه به تفکیک شهرستان‌ها وجود دارد.

همچنین وی در مورد سیستم رصد نیز توضیح داد: با به کارگیری این سیستم می‌توانیم بر وضعیت بهره برداری را در کل کشور نظارت نموده و خاموشی‌ها را کنترل کنیم.

حقی فام تاکید کرد: ما باید متقاضیان انشعاب در نوبت را به صفر برسانیم و هدفگذاری ما واگذاری روزانه انشعاب برق است.

وی در خصوص توسعه دیسپاچینگ اعلام کرد: هم اکنون با شرکت‌های بزرگ بین المللی وارد قرارداد شده ایم و پنج ناحیه دیسپاچینگی برای شرکت‌های توزیع در حال طراحی است و امیدواریم در آینده با انتقال تکنولوژی به شرکت‌های ایرانی، این دستاورد را توسعه دهیم.

وی با اشاره به اهمیت GIS (سیستم اطلاعات جغرافیایی) افزود: نزدیک به ۴۰ درصد دارایی‌های صنعت برق در اختیار شرکت‌های توزیع است که باید به درستی مدیریت شده و آسیب نبیند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر افزود: ما باید به دنبال جذب منابع و فاینانس‌های در بخش توزیع باشیم که از استانداران و معاونان محترم ایشان می‌خواهیم این منابع راشناسایی و به صنعت برق ارتباط دهند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *