حقی فام: برنامه ریزی برای گذر از پیک تابستان ضرورت دارد

[ad_1]

به گزارش برق نیوز، محمود رضا حقی فام با سفر به استان آذربایجان غربی از پروژه‌های در دست اجرای این شرکت بازدید و در جلسه‌ای که به منظور بررسی مسائل ومشکلات با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت برگزار شد حضور یافت.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر به بیان مهم‌ترین راهکارهای عبور از پیک مصرف برق تابستان پرداخت و اعلام کرد: مصرف برق نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ درصدی داشته است که اگر این روند افزایش داشته باشد با مشکل مواجه خواهیم شد.

 حقی فام در این جلسه با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه پیک بار تصریح کرد: انجام برنامه ریزی‌های لازم برای گذر از پیک تابستان ضرورت دارد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در این جلسه با ارائه رهنمودهایی بر انضباط مالی و ساماندهی نیروی انسانی تاکید کرد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به ارائه گزارش مبسوطی از اقدامات شاخص شرکت در خصوص تحقق طرح کاهش تلفات، کاهش میانگین مدت زمان خاموشیها، کاهش مدت زمان واگذاری انشعاب، اقتصاد مقاومتی پرداخت و اعلام کرد: در سال گذشته موفق شدیم در فعالیتهای مدیریت مصرف وپیک سایی، رتبه سوم در بین شرکتهای توزیع را کسب کنیم و امیدوارم در سالجاری با تلاش بیشتر همکاران نقش موثری در کاهش پیک بار داشته باشیم.

اکبر حسن بکلو در این جلسه به اقدامات شاخص شرکت در رابطه با تأمین برق، واگذاری انشعاب وافزایش تعداد ۳۲۰۵۷ مشترک جدید، افزایش پیک مصرف به میزان ۳۸ مگاوات، احداث شبکه ۲۰ کیلوولت به طول ۱۵۸ کیلومتر جهت تأمین برق مشترکان جدید، احداث شبکه ۴۰۰ ولت شهری و روستایی به طول ۲۱۴ کیلومتر جهت کاهش ضعف ولتاژ وتامین برق مطلوب واستاندارد و … اشاره و تصریح کرد: جهت کاهش بار فیدرهای پر بار وافزایش قابلیت اطمینان شبکه تعداد ۹ فیدر جدید در سطح شهر ارومیه احداث شده و سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS در هشت شهرستان پیاده سازی شده است.

در این نشست همچنین گزارش‌های جداگانه‌ای از سوی معاونان شرکت در خصوص اهداف خرد و کلان، راهبردها، برنامه ریزی استراتژیک، وصول مطالبات، دستاوردهای کاربردی، اقدامات شاخص حوزه GIS، نرم افزار مدیریت نظارت و همچنین اقدامات شاخص صورت گرفته در خصوص حمایت از نیروی انسانی شرکت ارائه شد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *