قطع برق اداره بنیاد مسکن کهگیلویه به دلیل بدهی

[ad_1]

به گزارش برق نیوز، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کهگیلویه بدهی برق مصرفی این اداره را یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: اداره بنیاد مسکن روزانه بیش از ۲۰۰ نفر مراجعه کننده از مناطق مختلف این شهرستان دارد که لازم است در همان روز مشکلات ارباب رجوع بررسی و پاسخ داده شوند.

وی اظهارداشت: متاسفانه امروز صبح به برق این اداره توسط اداره برق قطع شده قادر به پاسخگویی مراجعه کنندگان نبودیم.

آقای متقی پور با بیان اینکه یک بار مامور اداره برق برای پرداخت بدهی مصرف برق به ما مراجعه کرد، افزود: به اداره برق اعلام کردیم که یک ماه طول می‌کشد تا اسناد را بفرستیم و پس از دریافت بتوانیم هزینه برق مصرفی را پرداخت کنیم، اما متاسفانه مجدد مامور خود را فرستادن و برق اداره را به دلیل بدهی یک میلیون و پانصد هزار تومان قطع کرد.

رئیس اداره برق شهرستان کهگیلویه هم گفت: با توجه به اینکه چندین بار به ادارت بدهکار شهرستان به خصوص اداره بنیاد مسکن اخطار دادیم که به پرداخت بدهی برق مصرفی خود اقدام کنند همچنین به آن‌ها مهلت نیز داده شد، اما در مهلت داده شده به بدهی خود را پرداخت نکردند.

خسرو پرویزی افزود: در صورتی که این اداره به لحاظ پرداخت بدهی مشکل دارد می‌تواند با مراجعه به این مدیریت مهلت بگیرند و یا برای تقسیط بدهی برق مصرفی اقدام کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *